Bir yörenin verdiği destek, kazanılan kupalara dönüştü. Başarılarıyla 1. Lig'e çıkan Kale 1957 Kadın Voleybol Takımı'nı kutlarız. #KaleninSultanları #Kale1957SK Şampiyonlar başrolde! Başarılarıyla ülkemizin göz bebeği olan Filenin Sultanları'na 2019 Avrupa Şampiyonası'nda başarılar diledik. "Her şeyi de sen mi yapacaksın, biraz dinlen" diyenler: Vazifemiz beklemez. Vehbi Koç Vakfı 50. yıl filmimiz yayında! #ÜstümüzeVazife Yüreğimizden Gelen Bu Ses, Geçilmeyen Topraklardan Bir Nefes. Şimdinin markalarını, şimdinin insanlarıyla, şimdinin mecralarında buluşturuyoruz. Yaratıcılığın, kültürün ve teknolojinin gücüyle. Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale’de.
Kale, Türkiye’nin her yerinde! ✨
Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde Türkiye’nin dört bir yanını gezdik, Çanakkale ruhunu bu filmimizle özetledik:
“Biz var oldukça bu topraklar geçilmez!” #GeçilmezOl
Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Hiçbir Şey Sevdiklerimizden Daha Önemli Değildir! Selpak için hazırladığımız dijital platform ve kampanya TV spotu. Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde kazandığımız bu başarıyı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Müşterimize ve bize katkı veren herkese teşekkürler. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Stevie International Business Awards 2018’de Koç Üniversitesi ve AXA Sigorta ile yıl içinde hayata geçirdiğimiz farklı işlerimizle 4 Altın, 4 Bronz kazandık. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Kanada’dan sıcak haber! Uluslararası ADCC Reklamcılık Ödülleri’nde 4 gümüş, 1 başarı ödülü kazandık! Felis 2014 Sağlık iletişiminde “EN İYİ ENTEGRE KAMPANYA” 1’lik ödülü! Görmek için güzel bir gün... 👩🏼 AXA Sigorta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü #Görsünler kampanya filmimiz. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Çanakkale’nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi ile Felis 2016'da 3 Felis 5 Başarı ödülü kazandık. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Kristal Elma Dijital Kategorisinde "En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Kampanyası” ödülü İnteraktif Deneyim Müzesi ile Modiki’nin oldu!