Yüreğimizden Gelen Bu Ses, Geçilmeyen Topraklardan Bir Nefes. "Her şeyi de sen mi yapacaksın, biraz dinlen" diyenler: Vazifemiz beklemez. Vehbi Koç Vakfı 50. yıl filmimiz yayında! #ÜstümüzeVazife Hiçbir Şey Sevdiklerimizden Daha Önemli Değildir! Şimdinin markalarını, şimdinin insanlarıyla, şimdinin mecralarında buluşturuyoruz. Yaratıcılığın, kültürün ve teknolojinin gücüyle. Stevie International Business Awards 2018’de Koç Üniversitesi ve AXA Sigorta ile yıl içinde hayata geçirdiğimiz farklı işlerimizle 4 Altın, 4 Bronz kazandık. Tasarım ve teknolojiyle akıllı çözümler Kale’de.
Kale, Türkiye’nin her yerinde! ✨
Görmek için güzel bir gün... 👩🏼 AXA Sigorta 8 Mart Dünya Kadınlar Günü #Görsünler kampanya filmimiz. Çanakkale Zaferi’nin 103. yıl dönümünde Türkiye’nin dört bir yanını gezdik, Çanakkale ruhunu bu filmimizle özetledik:
“Biz var oldukça bu topraklar geçilmez!” #GeçilmezOl
Selpak için hazırladığımız dijital platform ve kampanya TV spotu. Felis 2014 Sağlık iletişiminde “EN İYİ ENTEGRE KAMPANYA” 1’lik ödülü! Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Çanakkale’nin Evlatları İnteraktif Deneyim Sergisi ile Felis 2016'da 3 Felis 5 Başarı ödülü kazandık. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Kristal Elma Dijital Kategorisinde "En Yaratıcı Sosyal Sorumluluk Kampanyası” ödülü İnteraktif Deneyim Müzesi ile Modiki’nin oldu! Bütünleşik Pazarlama Ödülleri’nde kazandığımız bu başarıyı paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Müşterimize ve bize katkı veren herkese teşekkürler. Modiki is a full-service, independent creative agency that exists at the intersection of art and intelligent problem solving. Kanada’dan sıcak haber! Uluslararası ADCC Reklamcılık Ödülleri’nde 4 gümüş, 1 başarı ödülü kazandık!